Rekonstrukcja zgryzu

Estetyczny uśmiech,
zero kompleksów
i poczucie pewności siebie.

Profesjonalna pomoc

Przywrócenie
prawidłowego zgryzu

Celem leczenia protetycznego i ortodontycznego jest odtworzenie prawidłowych relacji zębowych określanych mianem okluzji lub zwarcia. Problem wady zgryzu jest wywołany z reguły więcej niż jednym problemem.

Najczęstszym z nich okazuje się ekstrakcja jednego lub kilku zębów. A te w naturze mają tendencję do przesuwania się względem luki w uzębieniu, czyli w poziomie, a także w pionie. Te niefizjologiczne migracje są więc bezpośrednią przyczyną utraty kolejnych zębów z powodu ich przeciążenia. Leczenie protetyczne jest niezwykle istotne w kontekście uzupełnień stałych oraz ruchomych natychmiast po usunięciu zębów.

100%

zadowolenia

Profesjonalne usługi stomatologiczne

Etapy rekonstrukcji zgryzu

Rekonstrukcja zgryzu prowadzona jest etapami, tak aby nie przekroczyć możliwości adaptacyjnych w kontekście organizmu pacjenta. Zabieg ten wykonuje się więc w kolejnych sesjach stosując specjalne szyny oraz protezy.

Profesjonalna diagnostyka

Diagnostyka wady zgryzu

Aby skutecznie zwalczyć problem, konieczna jest odpowiednia diagnostyka. Bazuje ona na wywiadzie stomatologicznym, badaniu stanu uzębienia, mięśni narządu żucia czy stawów skroniowo – żuchwowych. W tym celu wykonuje się również zaawansowaną dokumentację obrazującą obecny stan rzeczy.

Na podstawie wyników będących następstwem naszej analizy, tworzymy kompleksowy plan leczenia wraz z realnym kosztorysem. Każdy pacjent to odrębna historia, tak więc nie sposób podać finalne kwoty na etapie pierwszego kontaktu.

Dentysta blisko Ciebie

Dobry stomatolog w Kluczborku, Byczynie lub Wołczynie? To my!

Nic nie bolało! Profesjonalne podejście do moich zębów sprawiło, że chętniej i częściej się uśmiecham! Bardzo polecam Projekt Uśmiech!

C

Ania K.

Byczyna