Biostymulacja laserowa

Biostymulację laserową zaleca się w wielu przypadkach, ponieważ w swojej istocie posiada wiele różnorodnych właściwości wpływających na zdrowie i samopoczucie pacjenta poddanego wcześniej zabiegom chirurgicznym w aspekcie stomatologicznym.

Profesjonalna pomoc

Przykłady zastosowania

Możemy wyróżnić to takie aspekty jak likwidowanie aft, opryszczki czy gojeniu się ran protetycznych. Laserem możemy złagodzić stany zapalenia błon śluzowych, a także przynieść ulgę w przypadku wyrzynających się zębów mądrości. Laserem można przeciwdziałać również takiej dolegliwości jaką jest zgrzytanie zębów, zaburzenia połykania czy powstawanie krwiaków i powikłań w przypadku
zabiegów chirurgicznych.

Korzyści wynikającej z zastosowania biostymulacji

Wachlarz zastosowania laseroterapii jest naprawdę szeroki. A jakie właściwości biostymulacji powinniśmy wyróżnić w aspekcie wizyty w gabinecie stomatologicznym? – Przyspiesza gojenie się ran po zabiegach chirurgii stomatologicznej – Posiada właściwości sterylizujące, działa przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo – Zmniejsza krwawienie o ogniska zapalne – Łagodzi objawy bólowe i nerwobóle

100%

zadowolenia

Profesjonalne usługi terapii laserowej

Jak działa biostymulacja?

Biostymulacja polega na oświetleniu konkretnego miejsca specjalną wiązką laserową o określonej długości fali świetlnej. Emitowane światło odblokowuje lub przyspiesza pewne zmiany wewnątrzkomórkowe. W skutek laseroterapii w organizmie dochodzi do wielu pozytywnych procesów wpływających na gojenie się ran, a także niwelowania ryzyka powstania powikłań w przypadku bardziej zaawansowanych zabiegów stomatologicznych.Tym samym mamy do czynienia z efektywniejszym gojeniem się ran przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka powstania infekcji czy powikłań. Proces biostymulacji można z powodzeniem przeprowadzić u dzieci jak i osób dorosłych.

Dentysta blisko Ciebie

Dobry stomatolog w Kluczborku, Byczynie lub Wołczynie? To my!

Nic nie bolało! Profesjonalne podejście do moich zębów sprawiło, że chętniej i częściej się uśmiecham! Bardzo polecam Projekt Uśmiech!

C

Ania K.

Byczyna