Mosty protetyczne

Wypełnianie luk w uzębieniu
i przywrócenie pewności siebie.

Profesjonalna pomoc

Przywrócenie uzębienia
i leczenie protetyczne

W wyniku utraty zęba, konieczne jest wypełnienie luki powstałej w uzębieniu. Współczesna stomatologia pozwala uporać się z tym wstydliwym problem bardzo szybko i bezboleśnie. Most protetyczny praktycznie niczym nie różni się od naturalnej struktury zęba i jest niezbędny w przypadku jego utraty.

Ile kosztuje most protetyczny?

Koszt każdego mostu uzależniony jest od konkretnego, indywidualnego przypadku. Kluczowym czynnikiem wpływającym również na finalną cenę będzie materiał, z którego wykonana zostanie korona. Najdroższym i najtrwalszym rozwiązaniem jest jednak most porcelanowy.

100%

zadowolenia

Profesjonalne usługi stomatologiczne

Mosty protetyczne
i ich rodzaje

By w miejscu luki w uzębieniu powstał most protetyczny, konieczne jest rozwiązanie wykorzystujące sąsiadujące, zdrowe zęby. Określa się je mianem zębów filarowych, pomiędzy którymi zakładana jest porcelanowa korona. W ten sposób można wypełnić ubytek nawet 3 sąsiadujących zębów. Wstawienie korony wiąże się z odpowiednim oszlifowaniem zębów filarowych i przygotowaniem ich do optymalnego nałożenia korony. Zarówno pod kątem trwałości, estetyki i spasowania.

Wykorzystanie najnowszej technologii i sprzętu stomatologicznego pozwala na trwałe spasowanie korony i jej wieloletnią żywotność.

– Mosty porcelanowe na podbudowie metalowej – Mosty pełno-ceramiczne – Mosty kompozytowe

Dentysta blisko Ciebie

Dobry stomatolog w Kluczborku, Byczynie lub Wołczynie? To my!

Nic nie bolało! Profesjonalne podejście do moich zębów sprawiło, że chętniej i częściej się uśmiecham! Bardzo polecam Projekt Uśmiech!

C

Ania K.

Byczyna